Kontakt w sprawie rolek: +48 511 050 050 Kontakt w sprawie rowerów: +48 12 686 30 65
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Informacje o sklepie

Firma RoweryRolki to coś więcej niż sklep. To przede wszystkim zamiłowanie i pasja do sportu. Nasz zespół to młodzi ludzie,  pełni charyzmy, profesjonalizmu, a jak trzeba to poczucia humoru.  

 

Jako jedyni w Krakowie stworzyliśmy centrum testowe rolek i wrotek. Coś dla wszystkich aktywnych i niezdecydowanych :). Dodatkowo, jesteśmy głównym sponsorem nocnych przejazdów na rolkach organizowanych przez „Kraków, Rolki i My”. Oczywiście nie możemy zapomnieć, że w naszej ofercie są także rowery. Tutaj możemy się pochwalić organizacją testów rowerowych różnych marek, jak również projektem „Kręcimy, bo lubimy”. Można nas też spotkać podczas maratonów organizowanych przez Cyklokarpaty.

 

Współpracujemy m.in. z takimi markami jak: K2, Powerslide, Rollerblade, Hyper Wheels, Topeak, Superior, Corratec, Cossack, Shimano, Northwave, AXA, Trelock, Uvex, Alpina, Continental, Lezyne.

 

Wszystkich rowerzystów i rolkarzy zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu, w którym fachowo zajmiemy się Waszymi dwoma, sześcioma lub ośmioma kółkami :).

pixelpixelpixelpixelpixelpixel