Kontakt w sprawie rolek: +48 511 050 050 Kontakt w sprawie rowerów: +48 12 686 30 65
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

ROWERY SZOSOWE

( ilość produktów: 11 )
MarkaMarka
Materiał ramyMateriał ramy
Rodzaj ramyRodzaj ramy
SezonSezon
Typ hamulcaTyp hamulca
Rozmiar kołaRozmiar koła
PłećPłeć
Kolor dominującyKolor dominujący
+ Rozwiń- Ukryj
RozmiaryRozmiary
  • Rozmiar
Ilość biegówIlość biegów

ROWERY SZOSOWE

Każdy amator kolarstwa szosowego wie, że do uprawiania tej dyscypliny sportowej potrzebny jest naprawdę dobry jednoślad. Kupując rower szosowy, musisz wziąć pod uwagę wiele czynników - rodzaj ramy, rozmiar, wagę, możliwe osiągi. Dobrze, kiedy zakup jednośladu nie wykracza poza założony budżet. Bez względu na to, czy jeździsz amatorsko czy przymierzasz się do zawodowstwa, u nas kupisz rower szosowy na miarę swoich możliwości, umiejętności oraz oczekiwań.
Oferujemy rowery szosowe w szerokim przedziale cenowym, skupiając się jednak na półce średniej. Dynamiczna sylwetka, nowoczesne technologie i bezpieczeństwo — u nas kupisz wyłącznie takie rowery szosowe, które odpowiadają aktualnym trendom ze świata sportu.

Szukasz sprzętu, którym będziesz mógł jeździć nie tylko po drogach asfaltowych, ale także bocznych nieutwardzonych? Wybierz rowery górskie wyróżniające się masywną ramą i dobrą amortyzacją. Kluczowe jest bowiem dopasowanie sprzęt sportowego do charakteru jazdy oraz podłoża, po którym będziesz się poruszał.

pixelpixelpixelpixelpixelpixel