Kontakt w sprawie rolek: +48 511 050 050 Kontakt w sprawie rowerów: +48 12 686 30 65
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Rowery dziecięce

( ilość produktów: 20 )
Materiał ramyMateriał ramy
PrzeznaczeniePrzeznaczenie
Rodzaj ramyRodzaj ramy
SezonSezon
Typ hamulcaTyp hamulca
Rozmiar kołaRozmiar koła
PłećPłeć
Kolor dominującyKolor dominujący
+ Rozwiń- Ukryj
RozmiaryRozmiary
  • Rozmiar
Ilość biegówIlość biegów

Rowery dziecięce

Rower dziecięcy to często pierwszy krok do poznawania uroków podróży i aktywnego spędzania wolnego czasu. Jego kupno to jednak wyzwanie. Należy wziąć pod uwagę kilka ważnych kwestii, które powodują, że rowery dziecięce są bezpieczne i zapewniają frajdę z jazdy. Postanowiliśmy tak skomponować ofertę, aby proces wyboru tego jedynego zdecydowanie ułatwić.

Nasza oferta

Wszystkie dostępne w naszym sklepie rowery dziecięce wyposażone są w hamulce typu V-Brake. Są idealne dla młodych i początkujących rowerzystów. Sprawnie reagują, są lekkie i co ważne, łatwe w naprawie. Dzięki nim rower będzie lepiej się prowadził, a co za tym idzie będzie łatwiejszy do okiełznania :) Zauważ, że te cechy cenione są także, gdy kupujesz dorosłe rowery miejskie lub sportowe.

Do produkcji oferowanych przez nas rowerów dziecięcych zostało użyte aluminium, które jest lekkie, sztywne i bardzo trwałe. Te właściwości sprawiają, że rowerem zdecydowanie łatwiej się manewruje, a długie wycieczki nie stanowią problemu, gdyż nie wymagają dużego wkładu własnej energii. Jazda na takim modelu to sama przyjemność bez wysiłku, którą można porównać np. do roweru elektrycznego.

Dostępne w naszym sklepie rowery dziecięce wyposażone są w koła:

  • 20 calowe dedykowane dzieciom w wieku od 6 do 8 lat i długości nogi wahającej się między 53 a 58 centymetrów
  • 24 calowe przeznaczone dla dzieci między 8 a 12 rokiem życia i długością nogi między 66 a 69 centymetrów.

Dobranie odpowiedniej wielkości koła i rozmiaru ramy jest kluczowe przy zakupie roweru dziecięcego. Młody kolarz musi bez przeszkód dosięgać do pedałów i podłoża, by jazda była stabilna oraz bezpieczna, a utrzymanie równowagi nie sprawiało żadnych problemów.  

pixelpixelpixelpixelpixelpixel