Kontakt w sprawie rolek: +48 511 050 050 Kontakt w sprawie rowerów: +48 12 686 30 65
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Rolki Rollerblade

( ilość produktów: 52 )
PrzeznaczeniePrzeznaczenie
RozmiaryRozmiary
  • Rozmiar europejski / Skarpety
PłećPłeć
Średnica kółekŚrednica kółek
+ Rozwiń- Ukryj
Ilość kółekIlość kółek
PłozaPłoza
SezonSezon

Rolki Rollerblade

Tak naprawdę praktycznie wszyscy rolkarze znają rolki Rollerblade. Firmę tę uznaje się za twórcę jednego z najbardziej popularnych sportów na świecie, który od 1980 roku jednoczy rolkarzy niezależnie od wieku. Przez wieloletnie doświadczenie i pracę w dziedzinie rolkarstwa, Rollerblade stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm rolkarskich na świecie. Rolki Rollerblade to produkty najwyższej jakości, stworzone z pasją! Szeroka gama produktów sprawi, że każdy znajdzie idealny model dla siebie. Rolki Rollerblade  są dostępne w wersji dla początkujących, jeźdzących rekreacyjne, aż po rolki fitness przeznaczone dla osób, które spędzają na rolkach wiele godzin. W ofercie Rollerblade nie brakuje również rolek treningowych oraz rolek na maratony, w których każdy przejechany kilometr będzie czystą przyjemnością i ogromną dawką endorfin!

Rolki Rollerblade Twister i inne modele freestyle

Firma w swojej ofercie posiada także rolki Rollerblade w wersji Freestyle / Freeride. Takie modele jak Metroblade, RB 80 i kultowe już Rollerblade Twister to prawdziwe, miejskie maszyny!

Rollerblade Twister nie tylko designersko wyglądają. Co prawda jeden rzut oka wystarczy, aby docenić dynamiczny wygląd, obiecujący komfortową jazdę. Rollerblade Twister sprawdzą się na różnych nawierzchniach, w mieście i poza nim, ponieważ są elastyczne, wytrzymałe i łatwe w sterowaniu. Doskonale trzymają się na nodze. Wybierając Rollerblade Twister, jeździsz zatem bezpiecznie, pokonując własne ograniczenia i bariery infrastrukturalne.

Rolki dla dzieci i akcesoria

Nie mogliśmy zapomnieć także o najmłodszych rolkarzach! Rollerblade co roku prezentuje niesamowitą kolekcję regulowanych rolek dla dzieci.
Co jest najważniejsze w rolkach dla dzieci? Komfort i bezpieczeństwo, połączone z ciekawymi grafikami. To wszystko można znaleźć w ofercie firmy Rollerblade. Firma jest również producentem szerokiej gamy akcesoriów rolkarskich: kasków, ochraniaczy, kółek czy łożysk. Wszystkie produkty - rolki Rollerblade oraz gadżety dostępne są na naszej stronie – sprawdź sam!

pixelpixelpixelpixelpixelpixel