Kontakt w sprawie rolek: +48 511 050 050 Kontakt w sprawie rowerów: +48 12 686 30 65
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Przydatne akcesoria dla rolkarzy

2019-03-05
Przydatne akcesoria dla rolkarzy

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią wraca sezon na rolki! Pora wyciągnąć na światło dzienne sprzęt, sprawdzić jego stan techniczny, a także skompletować dodatkowe akcesoria, które mogą być przydatne podczas jazdy. Pomocny w tym będzie nasz artykuł, w którym przedstawiamy przykłady najważniejszych akcesoriów rolkarskich, które mogą przydać się każdemu - zarówno początkującym, jak i zaawansowanym miłośnikom jazdy na rolkach.

Jeździsz na rolkach? Te akcesoria ci się przydadzą!

  • Kaski i ochraniacze. Wspominamy o nich w tym tekście, ale tak naprawdę kask i ochraniacze nie stanowią dodatkowego wyposażenia, lecz powinny stanowić standardowe wyposażenie każdego rolkarza. Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z jazdą na rolkach, czy też od dawna jest to twoja pasja, nigdy nie powinieneś zapominać o kwestiach bezpieczeństwa. A odpowiednio dobrany kask i solidne ochraniacze na nadgarstki i kolana to podstawa.
  • Skarpety. Jeśli często i długo jeździsz na rolkach, powinieneś wyposażyć się również w specjalne skarpety dla rolkarzy. Są one wykonane z materiałów o właściwościach antybakteryjnych i zapewniają komfort jazdy nawet podczas długich treningów.
  • Plecak. Wybierając się na trening na rolkach, często istnieje konieczność zabrania ze sobą kilku przydatnych rzeczy osobistych. Warto więc zaopatrzyć się w pojemny, a jednocześnie lekki i kompaktowy plecak stworzony z myślą o rolkarzach. Takie plecaki zapewniają też możliwość przypięcia rolek.
  • Bandana. Przyda się wszystkim osobom, które trenują w różnych warunkach pogodowych. Bandany dostępne są w różnych wariantach, kolorystyce i wzornictwie, zatem każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Wykonane ze specjalistycznych materiałów zapewniają wysoki stopień ochrony przed mroźnym i silnym wiatrem, a jednocześnie gwarantują doskonałą oddychalność i odprowadzanie wilgoci.
  • Czapka. Przyda się szczególnie w sezonie wiosennym i jesiennym, kiedy pogoda lubi płatać figle. Dobrej jakości czapki dla rolkarzy sprzyjają w utrzymaniu stałej temperatury ciała i przeciwdziałają utracie ciepła, chroniąc przy tym przed zimnym, silnym wiatrem czy opadami.
  • Chusty. Szeroki jest też wybór różnorodnych chust dla rolkarzy, które mogą być noszone na wiele różnych sposobów w zależności od potrzeb: jako szalik lub czapka, jako maska na usta, jako opaska na głowę lub nadgarstek, kominiarka, piratka itd. Szczególną uwagę warto zwrócić na specjalną kolekcję chust BUFF MERINO wykonanych w 100% z naturalnej wełny merino.
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2019
pixelpixelpixelpixelpixelpixel