Kontakt w sprawie rolek: +48 511 050 050 Kontakt w sprawie rowerów: +48 12 686 30 65
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

TRENING PERSONALNY - GWARANCJA UDANEGO SEZONU

2017-05-10
TRENING PERSONALNY - GWARANCJA UDANEGO SEZONU
Trochę późno o tym piszę, ale dopiero niedawno wystartowałem z sezonem rowerowowym :).

         W tym roku mój cel to przede wszystkim nie zrobić sobie krzywdy i wziąć udział w kilku maratonach rowerowych.
Przeglądając prasę rowerową dużo się pisze o tzw. przygotowaniu przed sezonem (silownia, basen, itp) niestety ze względu na brak czasu i nachodzące się sezony (zimowy i letni) nie byłem w stanie tego ogarnąć :(. I co teraz? Sezon rowerowy już mocno ruszył, pogoda nie sprzyja, a ja bez wczesniejszego przygotowania robię km na rowerze, tylko wtedy jak pojawi się okno pogodowe. W takim wypadku trudno o systematyczne treningi rowerowe i o zadowalające wyniki podczas startów. Nagle pojawia się myśl, a może by tak rzeczywiście poświęcić trochę czasu na siłownę? Zaczynam szukać najlepszego dla siebie rozwiązania, które pozwoli pogodzić treningi, pracę i jazdę na rowerze. Poszukiwania kończą się poprzez pocztę pantoflową i tak trafiam do „RADIOACTIVEBODY”.
Miejsce dość specyficzne - nie ma tłumów, kameralna atmosfera i ONI - wyspecjalizowani trenerzy :). Na pierwszy strzał dowiedziałem się, że w cale nie jest tak kolorowo jak uważałem: lekka nadwaga plus mój wiek metaboliczny, który jest troche starszy odemnie. Wiem, to może strasznie brzmieć, ale jak się zaraz dowiecie, wszystko idzie w dobrym kierunku. Pierwszy trening połączony z krótkim wywiadem, pozwolił na ułożenie odpowiedniej diety i idealnego treningu dopełniajacego moja jazdę na rowerze. W tym momencie wiem, że są to dobrze zainwestowane pieniądze. Ćwiczenia, które wykonuje przynoszą oczekiwane efekty, moja waga spada, a ja tym samym czuje się pełen energii, którą mogę wykorzystać podczas jazdy na rowerze.
Postawnowiłem podzielić się z Wami moimi doznaniami z tego ciekawego miejsca z kilku przyczyny:
- dopiero teraz zdałem sobie sprawę, jak ważne jest odwiedzenie takiego miejsca, w którym ktoś profesjonalnie zajmie się budowaniem Twojej sylwetki przy maksymalnej ochronie przed kontuzjami,
- w końcu poprawnie wykonuję ćwiczenia,
- treningi i dieta są ułożone zgodnie z miom trybem życia i założeniami do których dążę,
- już po kilku treningach widzę efekty i wiem, że będzie jeszcze lepiej,
- indywidualnie dobrane godziny treningowe.

Tym artykułem chciałbym Was zachęcić do ćwiczeń z trenerem personalnym, który sprawi, że trening przyniesie oczekiwane efekty. W RADIOACTIVEBODY pierwszy trening połączony jest z pomiarem składu ciała (uwierzcie mi, wyniki potrafią być zadziwiajace) oraz konsultacją z dietetykiem i rehabilitantem.
Dla sprostowania - jestem amatorem, który startując w maratonach jeździ o tzw. „pietruszkę”     

Udanego sezonu rowerowo-rolkowego.    
Pokaż więcej wpisów z Maj 2017
pixelpixelpixelpixelpixelpixel